_____________________________________________________________________________________

○○○ Aktuálně ode mě...

...aneb co se tu děje ○○○


Mějte nádherný rok 2014!
***
Z důvodu šílené zaměstnanosti a nedostatku času
blog v poslední době trošku strádá.
Snad ho již brzy budu krmit více.
***
_____________________________________________________________________________________

Květen 2010

Informace o kamenech

14. května 2010 v 20:52 | Calis |  Síla léčivých kamenů
V tomto článku bych vás chtěla odkázat na jednu chytrou stránku o kamenech a jiném. Právě hlavně z tohoto zdroje jsem čerpala informace pro bližší charakteristiku kamenů a jejich léčebné síly. Myslím, že z téhle stránky můžete po krátkém prouzdání vyčíst vše, co bude k vašim účelům potřeba. Zároveň funguje i jako E-shop.

Najdete ji zde


Úvodní článek

10. května 2010 v 16:21 | Calis |  Zeptej se
Jelikož se mi v poslední době začaly množit dotazy ve "Zprávách autorovi" a dotyčný na sebe často zapomene napsat kontakt, na který bych mohla poslat odpověď, rozhodla jsem se "vlastníma rukama" vybudovat tuto rubriku. Nevedla mě k tomu pouze tato skutečnost, ale i můj názor, že by tady tato rubrika neměla chybět.
Kdykoli budete mít nějaký dotaz, připomínku, problém, či chuť si o něčem podiskutovat a nebo s něčím poradit, je tu pro vás tento koutek. Pokud budu vědět odpověď na váš dotaz mileráda vám odpovím.
Však nevylučuji možnost, že odpověď na vaší otázku bude pro mě neznámá. Však jsem taky jen člověk, který na světě ještě není tak dlouho a na všechny otázky odpověď nezná a nemůže znát a který se učí každou minutou svého života.
Ale kdo ví, třeba zrovna na váš dotaz budu moci odpovědět. Pokud bych přece jen neznala odpověď na váš problém, nebo otázku, uveřejním jej na tomto místě, v této rubrice a snad budete mít štěstí a někdo ze znalejších návštěvníků mého blogu vám pomůže najít odpověď.

A ještě je jedna věc, pokud se rozhodnete zaslat "Zprávu autorovi" (viz. Menu → pod přehledem rubrik) udávejte prosím zpáteční kontakt, jinak se odpovědi nedočkáte. =)
Jinak mě můžete kontaktovat na...:
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _*** _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
mailu : Sykorka.07@seznam.cz
icq: 355196633
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _*** _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

S pozdravem
Vaše Calis